Putų šou

    Smagiausia dovana, kurią galite įteikti savo svečiams yra PUTŲ ŠOU. Pažadame pripildyti Jūsų šventės vietą pasakiško baltumo muilo putomis bei trumpam sugrąžinti į vaikystę. Jūsų šventei galime pasiūlyti putas gaminančią mašiną, iš kurios putos krenta žemyn kaip lavina, arba putų patranką, kuri putas iššauna besisukdama aplink savo ašį. Taip pat, putas galime nuspalvinti rožine, violetine arba mėlyna spalvomis.

  PUTŲ mašina 300 €

Populiariausias pasirinkimas Lietuvoje, putų vakarėliui, nuo 2011m. Labiausiai tinka privačioms šventėms iki 50 vaikų. Dažniausiai panaudojama 250-500ltr putų kas kainuoja 300-350€, galima vietoje spresti.

  "trifazė" putų mašina 350 €

Tai pati naujausia mūsų įranga, 2022metų, tuo pačiu ir pati galingiausia 4kw. Skirta masiniams renginiams, tokiems kaip miestų šventės, vaikų stovyklos, vaikų darželiai ir pan. Dažniausiai panaudojama 1000-2000ltr putų kas kainuoja 500-700€. Neturintiems trifazio ivado atsivežame savo transformatoriu.

  Putų patranka 250 €

Iprastai putų patrankos pagamina nedaug putų palyginus su mūsų kitomis putų mašinomis. Mūsų manymų jos tinka tik dviem atvejais, jeigu norima purkšti tolyn putas, pvz nuo scenos ant žmoniu, arba jeigu putų šou dalyviai 3-5metų, kada putų lygis apie 1metras nuo žemes yra pakankamas.

Kaina priklauso ne nuo laiko, o nuo putų kiekio. Norintiems, kad putų šou truktų ilgiau, užsakinėkite putų patranka, ji tą patį putų kiekį išleidžia per ilgesni laiką, todėl putų atrodo mažiau, bet viskas trunka ilgiau. Norintiems daugiau putų, didesniems renginiams, užsakykit putų mašiną, ji tą patį kiekį putų išleidžia greičiau, todėl atrodo, kad pagamina daugiau putų. Visais atvejais rekomenduojame rinktis putų mašiną, nes palyginus su putų patranka putų kiekis stipriai skiriasi. Putų patranka labiau pasiteisina, kai putos leidžiamos nuo scenos žmonėms virš galvų. Dažniausiai putų šou trunka 30-60min.

Mūsų kaina yra kokia yra dėl 2 priežasčių:<\b>

1. Mūsų naudojamas putų koncentratas yra profesionali tam skirta, sertifikuota priemonė. Patys matėm kad yra kas rinkoje naudoja "Fairy" ar "Ace" valiklius, kad sutaupyti pinigų. Nors jei ant pakuotes ir parašyta organinė kilmė, nekenksminga ir pan. vistiek tai ne tam skirta priemonė. Per putų šou vaikams buna pilnos akys, pilnos burnos tų putų, tad mes nerizikuojame vaikų sveikata, nors ir kaina gaunasi aukštesne nei rinkos. Patarimas - klauskit paslaugos tiekėju konkrečiai kokios firmos putų koncentratas bus naudojamas, kad po putų neliktu žolė išdegus ir vaikai išberti.
2. Mūsų putų mašinos yra vieninteles tokios Lietuvoje. Yra kartais galingesnės už pigias kinietiškas putų patrankas, kuriu dabar tiek daug Lietuvoje, tuo pačiu ir pagaminamas putų kiekis yra kartais didesnis iš to pačio kiekio putų koncentrato. Žinome nes turime patys ir ta ir ta įrangą. Žiurėkit video ir lyginkit putų kiekį. Gaila klientu kurie randa pigiau ir lieka nusivyle, krenta putų šou vardas kurį taip kėlėme nuo 2011m.

PASTABOS:
1. Į putų šou kainą yra įskaičiuotas vienas 250l putų koncentrato bakelis, kurio užtenka renginiams su 10-20 svečių. Esant didesniam svečių kiekiui (30-50), rekomenduojame užsisakyti papildomą koncentrato bakelį, kurio kaina - 50 €. Jeigu šventėje dalyvauja 100-300 svečių rekomenduojama užsisakyti ne mažiau kaip 3-4bakelius, jeigu 400-500 tuomet 4-8 bakeliai ir daugiau.
2. Spalvotos putos - 30 €
3. Jei Putų šou užsakoma už Vilniaus ribų, pridedamos kelionės išlaidos: Vilnius - Kaunas, Alytus, Ukmergė, Anykščiai, Utena - 40 €; Vilnius - Marijampolė, Raseiniai, Panevėžys - 50 €; Vilnius - Tauragė, Šiauliai, Biržai - 70 €; Vilnius - Klaipėda - 90 €; Vilnius - Palanga, Mažeikiai - 100 €.
4. Putos gaminamos putų skystį maišant su vandeniu. Vakarėliuose naudojant PUTŲ mašiną naudojamas didelis kiekis vandens, todėl labai svarbu prieš šią pramogą viską apsaugoti, kam gali pakenkti vanduo/putos. Galimi apsaugojimo būdai: politileninės plėvelės panaudojimas aptveriant aikštelę ar uždengiant saugojamus daiktus ja. Ypač svarbu uždengti elektros lizdus, prailgintuvus, atskirti/uždengti aštrius kampus, kad šou dalyviai per putas nematydami neužsigautų.
5. Putų mašinas galima kabinti. Norint pastatyti PUTŲ mašiną ant stovo, patalpų aukštis turi būti ne mažesnis nei 4 m;
6. 25m atstumu nuo vietos, kurioje vyks putų šou turi būti vandens šaltinis arba atvesta vandens žarna.
7. Putų vakarėliui siūlome pasirūpinti muzika patiems, arba mes galime atsivežti garso aparatūrą už papildomą 30 €.

Galerija

Kontaktai

+37062120000 ugniessokis@gmail.com
Nuorodos