Putų šou

  PUTŲ mašina 300 € arba putų patranka 250 €

Smagiausia dovana, kurią galite įteikti savo svečiams yra PUTŲ ŠOU. Pažadame pripildyti Jūsų šventės vietą pasakiško baltumo muilo putomis bei trumpam sugrąžinti į vaikystę. Jūsų šventei galime pasiūlyti putas gaminančią mašiną, iš kurios putos krenta žemyn kaip lavina, arba putų patranką, kuri putas iššauna besisukdama aplink savo ašį. Taip pat, putas galime nuspalvinti rožine, violetine arba mėlyna spalvomis.

Kaina priklauso ne nuo laiko, o nuo putų kiekio. Norintiems, kad putų šou truktų ilgiau, užsakinėkite putų patranka, ji tą patį putų kiekį išleidžia per ilgesni laiką, todėl putų atrodo mažiau, bet viskas trunka ilgiau. Norintiems daugiau putų, didesniems renginiams, užsakykit putų mašiną, ji tą patį kiekį putų išleidžia greičiau, todėl atrodo, kad pagamina daugiau putų. Visais atvejais rekomenduojame rinktis putų mašiną, nes palyginus su putų patranka putų kiekis stipriai skiriasi. Putų patranka labiau pasiteisina, kai putos leidžiamos nuo scenos žmonėms virš galvų. Dažniausiai putų šou trunka 30-60min.

Svarbu paminėti, kad dažniausi putų šou dalyviai yra vaikai, kurių sveikata mes nerizikuojame, todėl mūsų siūlomos putos yra nekenksmingos nei aplinkai, nei žmogui. Tačiau galime atsakyti tik už mūsų teikiamas paslaugas, nes yra kas rinkoje naudoja ir valiklius putoms gaminti, kad galėtų pasiūlyti konkurencingą kainą, tad rinkitės paslaugos tiekėjus atsakingai.

PASTABOS:
1. Į putų šou kainą yra įskaičiuotas vienas 250l putų koncentrato bakelis, kurio užtenka renginiams su 10-20 svečių. Esant didesniam svečių kiekiui (30-50), rekomenduojame užsisakyti papildomą koncentrato bakelį, kurio kaina - 50 €. Jeigu šventėje dalyvauja 100-300 svečių rekomenduojama užsisakyti ne mažiau kaip 3 bakelius, jeigu 400-500 tuomet 4 bakeliai ir daugiau.
2. Spalvotos putos - 30 €
3. Jei Putų šou užsakoma už Vilniaus ribų, pridedamos kelionės išlaidos: Vilnius - Kaunas, Alytus, Ukmergė, Anykščiai, Utena - 40 €; Vilnius - Marijampolė, Raseiniai, Panevėžys - 50 €; Vilnius - Tauragė, Šiauliai, Biržai - 70 €; Vilnius - Klaipėda - 90 €; Vilnius - Palanga, Mažeikiai - 100 €.
4. Putos gaminamos putų skystį maišant su vandeniu. Vakarėliuose naudojant PUTŲ mašiną naudojamas didelis kiekis vandens, todėl labai svarbu prieš šią pramogą viską apsaugoti, kam gali pakenkti vanduo/putos. Galimi apsaugojimo būdai: politileninės plėvelės panaudojimas aptveriant aikštelę ar uždengiant saugojamus daiktus ja. Ypač svarbu uždengti elektros lizdus, prailgintuvus, atskirti/uždengti aštrius kampus, kad šou dalyviai per putas nematydami neužsigautų.
5. Putų mašinas galima kabinti. Norint pastatyti PUTŲ mašiną ant stovo, patalpų aukštis turi būti ne mažesnis nei 4 m;
6. 25m atstumu nuo vietos, kurioje vyks putų šou turi būti vandens šaltinis arba atvesta vandens žarna.
7. Putų vakarėliui siūlome pasirūpinti muzika patiems, arba mes galime atsivežti garso aparatūrą už papildomą 30 €.

Galerija

Kontaktai

+37062120000 ugniessokis@gmail.com
Nuorodos